WŁASNA PRODUKCJA
komponenty jakości
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
najlepsze komponenty
PEWNA DOSTAWA
transport firmowy
NAJLEPSZE CENY
od producenta
 
Który-materac-wybrać_varkadi

Prawidłowa twardość materaca

Możesz spać jak chcesz: na brzuchu, w pozycji embrionalnej, na plecach lub na boku. Najważniejsze jest to, na jakim materacu śpisz. Po pierwsze, należy wykluczyć wysokie poduszki, a po drugie, musi być odpowiedni materac. Materac powinien być taki, aby kręgosłup w nocy nie był zdeformowany .

Materace są: miękkie (H1),średnio miękkie(H2), średnio twarde(H3), twarde(H4). W przypadkach, gdy nie masz żadnych chorób kręgosłupa, a materac powinien być przede wszystkim wygodny, polecamy wybór średniotwardego  materaca.

Średniotwarde materace pasują dla prawie każdego. Musimy jednak pamiętać, że twardość to przede wszystkim kwestia indywidualnych upodobań – materac, który dla jednego jest twardy, dla drugiego może być miękki.

Twardy materac jest najlepszy dla osób cierpiących na silny zespół bólowy i przepukliny międzyżebrowe. Przy skrzywieniu kręgosłupa  materac powinien zmniejszyć ból i służyć jako środek zapobiegawczy, który chroni przed rozwojem choroby, dlatego należy wybrać również materac twardszy.  

Miękki materac jest przeznaczony dla osób o małej masie ciała, a także dla osób starszych. Mając kruche kości, miękki materac może zapewnić najbardziej komfortowe wsparcie dla Twojego ciała i będzie wygodny.

zbyt twardy materac
zbyt miękki materac
Prawidłowa sztywność materaca

W większości przypadków polecamy wybór materacy, które zawierają piankę z efektem pamięci. Takie materace są w stanie z powodzeniem przybrać kształt ludzkiego ciała i zapewnić komfort w dowolnej pozycji. To prawda, że w tym przypadku istnieją ograniczenia: materac z efektem pamięci jest odpowiedni dla Ciebie, jeśli śpisz spokojnie przez całą noc i rzadko przewracasz się , jeśli często zmieniasz pozycję w nocy, obracasz się –materac z efektem pamięci nie będzie dobrym wyborem. Twardy materac jest bardziej odpowiedni dla Ciebie, niezależnie od jego wypełniaczy.

Wybór materaca, ze sprężynami lub bez, jest kwestią indywidualnych preferencji. Jeżeli  blok sprężynowy jest wysokiej jakości –z medycznego punktu widzenia, nie ma ograniczeń dotyczących jego stosowania.

Kup materac

Nasza firma jest producentem wysokiej jakości materacy. Z nami możesz wybrać wypełnienie i złożyć odpowiedni dla siebie materac, biorąc pod uwagę warunki panujące w Twoim wnętrzu, a także cechy osobiste Twojego ciała. Poniżej znajdują się najpopularniejsze modele materacy, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Możesz kupić model odpowiadający Twoim warunkom. Materac dostarczymy pod Twoje drzwi w ciągu kilku dni.

Wysokość 6cm. Twardość H2. Pianka Memo­ry Foam – 3 cm. Pianka HR– 3 cm.Pokrowiec na suwak 30C
Wysokość 17 cm. Twardość H2/H3. Pianka Visco – 3 cm. Pianka HR -14 cm. Pokrowiec na suwak 30C
Wysokość 18 cm. Twardość H3/H4. Pianka poli­ure­ta­nowa-3 cm. Mata ko­ko­sowa – 1 cm. Pianka HR  – 14 cm. Pokrowiec
Wysokość  – 30 cm. Twardość – H4. Pianka termoelastyczna Visco – 5 сm. Pianka HR – 3cm obustronnie.
Wysokość  – 27 cm. Twardość – H4. Pianka Visco – 3 cm. Pianka wysokoelastyczna HR – 3cm.
Wysokość – 21 cm. Twardość H3. Memory Foam  3 cm. Pianka wysokoelastyczna 3 cm. Filc- 0,5 cm obustronnie.
Wysokość – 22 cm. Twardość  – H3/H4. Mata kokosowa– 1 cm obustronnie. Filc-0,5 cm obustronnie. Obustronna pianka
Wysokość – 21 cm. Twardość  – H3 /H4. Jednostronna mata kokosowa – 1cm. Filc – 0,5 cm
Wysokość  – 20 cm. Twardość H3. Obustronny filc -maty. Obustronna pianka HR 3 cm. Wkład ze sprężyn
Wysokość – 22 cm. Twardość H2. Pianka wyso­ko­elastyczna – 14 cm. Pianka Memory Foam – 5 cm. Pianka
Wysokość –10cm+ pokrowiec. Twardość H2. Pianka poli­ure­ta­nowa 10 cm. Pokrowiec na su­wak t 30C.
Wysokość  – 26 cm. Twardość – H4. Pianka Visco – 3 cm. Pianka HR – 3cm obustronnie.

Gwarantujemy najwyższą jakość produktów w bardzo dobrej i przystępnej cenie . Elastycznie i kompleksowo podchodzimy do każdego klienta .

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI >